logo

PRAGOLIGNA

16. mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

11. - 13. 10. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Pragoligna Archiv aktualit Firma Briklis letos představí...


 

Aktualita

Firma Briklis letos představí osvědčená zařízení pro využití spalitelného odpadu

12. 10. 2016
 
 

Firma BRIKLIS se pravidelně účastní veletrhu PRAGOLIGNA. Letos představí osvědčená zařízení pro využití spalitelného odpadu včetně balení briket. Na stánku číslo PK 19 v pravém křídle můžete shlédnout nejmenší a nejlevnější briketovací lis BrikStar EK a porovnat jej s nejvybavenějším lisem BrikStar 30-12 vhodným i pod odsávání. Na tento lis bude napojen pytlovač s pohonem od posuvu briket.

Briketování truhlářského odpadu nemusí být nákladné. Příkon lisu BrikStar EK je stejný jako příkon rychlovarné konvice - 2,4, kW a slisuje brikety za směnu a rok pro výrobní halu o ploše 1 575 m2.Ovládáte jej jedním vypínačem. Příkon lisu BrikStar 30 je stejný jako příkon třech plotýnek elektrického sporáku – 4,4 kW a slisuje brikety za směnu a rok pro vytopení provozu o ploše 2 840 m2

Myslíme i na balení briket. I zde si můžete vybrat. Vyrábíme levný a bezpečný pytlovač s cenou 19 000 Kč s pohonem od posuvu briket, který umožňuje plynulé plnění briket do šesti pytlů zároveň bez jejich otáčení. Toto rovnoměrné plnění zabezpečuje pouze otočný žlab, který usměrňuje pád briket do jednotlivých pytlů. Nebo můžete brikety balit do 6 nebo 10 pytlů v rotačním stojanu s váhou, který je vhodný k výkonnějším lisům.

Provoz, ve kterém dbají na čistotu, starají se o bezpečnost a hlavně šetří peníze, zpracovává vyprodukované piliny, hobliny i prach do briket, kterými si pak vytápí haly nebo při vyšší produkci briket je prodávají. Dřevěné brikety jsou dnes již běžným palivem, ale s velmi rozdílnou cenou podle způsobu balení a místa prodeje, v prodejnách nebo na provozovnách

Proč koupit lisy BrikStar od firmy BRIKLIS?

Vyrábíme lisy pro každou dílnu, malý, střední nebo větší provoz. Když preferujete ruční plnění lisu, koupíte si méně vybavené lisy a neplatíte zbytečně za něco, co nevyužijete. Kdo potřebuje lisy napojit na odsávání, pracuje s různými druhy dřevěných materiálů, produkuje různé frakce odpadů, pro takového zákazníka jsme ten správný partner. Naše lisy jsou univerzální a reagují na změny velikostí i druhů materiálů. Brikety z lisů BrikStar od výkonu 30 kg za hodinu budou přibližně stejně dlouhé, to znamená, že se nebude výrazně snižovat výkon lisu při změně vlastností odpadu. Podle velikosti vašeho odsávání si vybíráte ze třech typů násypek, to znamená, že se dokonale přizpůsobíme vaší technologii. Nabízíme vám i prodloužení záruky na 2 roky včetně výměny filtrů, servisních prohlídek a zaškolení obsluhy během dvou let zdarma. Když si nejste jisti, že váš materiál lze lisovat, zdarma provádíme v našem zkušebním středisku testy lisovatelnosti a můžeme upravit lis podle vašeho materiálu.

BRIKLIS patří mezi tradiční a respektované evropské výrobce briketovacích lisů. Vyrobili jsme již 3 500 lisů. Těšíme se, že navštívíte naši expozici, zodpovíme všechny vaše otázky a budete-li chtít, doporučíme pro vás nejvhodnější typ briketovacího lisu. Neváhejte a přijďte se podívat.

 

Jana Šmejkalová

marketing manažer

www.briklis.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/37/1505400332PL_banner_1920×1024px.jpg0 0
103