logo

PRAGOLIGNA

16. mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

11. - 13. 10. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Pragoligna Archiv aktualit STOLAŘI-TRUHLÁŘI.CZ a HABILIS TOOLS na...


 

Aktualita

STOLAŘI-TRUHLÁŘI.CZ a HABILIS TOOLS na veletrhu Pragoligna 2016

13. 09. 2016
 
 

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním.

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz se představí na veletrhu Pragoligna 2016 ve zcela novém pojetí. V průběhu roku 2015 se intenzivně pracovalo na jeho převedení na novou šablonu s moderním designem, aby byl přehlednější a nabízel některé nové funkce.

 „Na veletrhu Pragoligna a podobných výstavách nejsme žádným nováčkem. A obráceně, právě takové akce portál mimo jiné prezentuje a podporuje na svých webových stránkách. Spolupracujeme s organizátory veletrhů dřevozpracujícího průmyslu a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí a nábytkářský průmysl a především na truhlářské řemeslo, vydavateli dřevařských časopisů a školami s tímto zaměřením, různými asociacemi, zajímavými projekty a v neposlední řadě zveřejňujeme informace o možnostech a podmínkách dotačních programů, “ říká Mgr. Darina Škopová z portálu www.stolari-truhlari.cz. 

Myšlenka webového portálu, který by dokázal propojit zúčastněné hned na několika úrovních dřevařského průmyslu, vznikla v roce 2007. V první úrovni se jedná o rychlou a účelovou komunikaci mezi profesionálními truhláři - VÝROBCI a společnostmi, které se zabývají prodejem všeho potřebného k jejich práci – DODAVATELI, ať už se jedná např. o dřevoobráběcí stroje, nástroje, dřevařské materiály, příslušenství, služby nebo technologie. Na druhé úrovni se potkávají výrobci se samotnými potenciálními zákazníky, kteří portál využívají jako databázi truhlářských výrob a hledají v ní podle lokality truhlářských provozoven a druhu činnosti, kterým se daný výrobce zabývá.

Na portálu naleznete DVA základní KATALOGY FIREM – výrobců a dodavatelů.
„Našim registrovaným uživatelům nabízíme možnost různých forem prezentace jejich živností a firem, výrobků a služeb, včetně využití přidružených služeb jako jsou nabídky novinek na trhu, akčního zboží, možnosti spolupráce, hledání zaměstnání, ale také např. bazaru strojů a konzultace dotačních programů. V neposlední řadě si na portálu přijde na své i široká veřejnost, věnujeme se tématu hobby, historii truhlářského řemesla a nahlížíme pod pokličku truhlářských výrob.“

„Naším cílem je na portálu spravovat co nejobsáhlejší a nejaktuálnější katalogy firem a živnostníků působících v dřevoobráběcím a nábytkářském průmyslu a přidružených oborech, kteří jsou schopni svým zbožím, výrobky či službami pokrýt potřeby České republiky a kteří budou také sami přispívat do různých sekcí portálu a tímto ho také obohacovat o cenné informace.“ dodává Mgr. Škopová.

A na co se můžete těšit na veletrhu Pragoligna 2016? Portál Stolaři-Truhláři.cz se bude prezentovat na stánku společně s HABILIS TOOLS, tedy ověřeným prodejcem dřevoobráběcích nástrojů.

„Zabýváme se prodejem nástrojů na dřevoobrábění. V našem sortimentu naleznete kompletní škálu obráběcích nástrojů a příslušenství pro dřevozpracující průmysl. Naším hlavním oborem činnosti je prodej standardních i zakázkových nástrojů, především pro osazení CNC strojů. Z nabídky vybíráme diamantové, žiletkové a pájené nástroje, hoblovací nože, pilové kotouče a vše, co s nimi souvisí. Mezi naše zákazníky patří nejen velké truhlářské či nábytkářské výroby, ale také menší podnikatelé – truhláři, restaurátoři či řezbáři. Pro tyto účely v našem sortimentu najdete velký výběr kvalitních ručních nástrojů, nářadí a truhlářských přípravků. Na e-shopu www.truhlarske-nastroje.cz lze využít snadného nákupu přes internet.“ představuje společnost pan Ondřej Bareš

Těšíme se ne setkání na veletrhu v Praze.

www.stolari-truhlari.cz

www.habilistools.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/37/1505400332PL_banner_1920×1024px.jpg0 0
103