logo

PRAGOLIGNA

16. mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

11. - 13. 10. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Pragoligna Archiv aktualit Mline - Specializovaný výrobce posuvných...


 

Aktualita

Mline - Specializovaný výrobce posuvných dveří pro vestavěné skříně a interiéry.

20. 09. 2016
 
 

Výrobou dveří se zabýváme více než 14 let. Za tuto dobu máme nespočet spokojených odběratelů a zakázek, které vždy dotahujeme k technické i estetické dokonalosti. Kvalita, profesionální přístup a zákaznický servis jsou synonymem pro naši firmu.

Nabídka našich profilů skýtá 23 tvarů a barev pro výplň 10mm. Jedná se o nejkomplexnější nabídku svislých profilů na našem trhu. Široká škála tvarů a barev umožňuje použití v každém prostoru a splňuje nároky na individuální a moderní design.

Posuvné dveře mají širokou škálu využití. Slouží nejen na překrytí šatní skříně, ale i jako přechodné dveře mezi místnostmi, či jako předěl místností.

Naše produkty jsou neustále vyvíjeny k dosažení maximálního uživatelského komfortu. Tlumený dotah, který dveře při zavírání zpomalí a zavře, je pro nás standart. Může být montován na všech dveřích v sestavě, ale i individuálně, přesně podle požadavků zákazníka. Nově nabízíme i tlumený dotah pro středové dveře.

LTD výplně dveří používáme od všech dostupných výrobců. Skleněné výplně Lacobel a Matelac nabízíme v téměř neomezeném výběru barev. Barvy můžete zvolit dle vzorových stupnic RAL a NCS. v případě potřeby lze namíchat barvu dle vzorku předloženého zákazníkem.

Uložení skla do profilů pomocí speciálního těsnění je nejbezpečnější a nejkvalitnější způsob montáže. Všechna skla zároveň splňují bezpečnostní požadavky.

Naši pestrou nabídku doplňuje šatní systém MULTI. Jde o samostatný systém stojin a polic, který je možné instalovat do jakýchkoliv prostor. Šatní systém MULTI není přímo napojen na posuvné dveře, proto je možné ho použít i zvlášť, nebo v různých kombinacích. Lehká a jednoduchá konstrukce umožňuje individuální a snadné uspořádání, podle momentálních potřeb. Tento systém je vhodný k použití v šatnách, obývacích pokojích, obchodech i komerčních prostorách. Upevňuje se mezi podlahu a strop nebo k podlaze a zadní stěně a působí velmi vzdušně a elegantně.

Všechny starosti a problémy s výrobou posuvných dveří předejte nám. Má to mnoho nesporných výhod. Nejen že šetříme Váš čas, ale také nemalé prostředky spojené s malovýrobou. Dodáváme kompletní výrobek, s minimálními požadavky na konečnou montáž. Garantujeme Vám přesné a správně spočítané rozměry dveří a záruku na výrobek.

Navštivte náš stánek v pravém křídle Průmyslového paláce č. PK 21.

www.mline.cz

 

Mline posuvné dveře - Pavel Žůrek

Řičanská 1178

763 12 Vizovice

T.: 571891925

E.: info@mline.cz

www.mline.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/37/1505400332PL_banner_1920×1024px.jpg0 0
103